KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488453
nr 1448 8453
Signerad, väderkvarn. Olja på pannå, 17x21cm, yttermått inklusive ram: 27x32cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:48:19
500 kr
700 kr